Мрія

   Що таке мрія? Щось нездійсненне, далеке, що не дає нам заснути? Та ні, мрія - це скоріш за все те, що завжди поруч з нами, що дає наснаги жити і боротись, що приходить до нас у снах.
   Мрії в житті сучасної людини, на мою думку, відіграють важливу роль, вони допомагають нам відволіктись від суєти і перенестись туди, де ми справді хочемо бути і хоча б в уяві побачити те, що справді хочемо.


   Та дивно, як життя змінює наші мрії. Згадайте, якщо зможете, свої дитячі мрії і порівняйте їх з теперішніми. Наскільки вони змінились? Мабуть кардинально). В дитинстві ми мріяли про щось світле, духовне, чому немає ціни, а зараз? Про телевізор з діагоналлю 52.


   Життя змінює нас, а разом з нами змінюються і наші мрії(. Тепер наші мрії, більшість з них, продиктовані нам рекламою і чомусь коли ми таки здійснюємо одну з таких маленьких, продиктованих мрій, задоволення від цього на тиждень два в окремих випадках - місяць. Ех, здійснити, хоча б одну з дитячих мрій...)


   А мрії здійснюються і це 100% інфа). Навіть з власного досвіду - завжди мріяв подивитись на хмари зверху і от в одному з походів, природа таки подарувала мені це незабутнє видовище. Пройшло з цього моменту вже багато часу і уже не раз я дивився на хмари зверху, а все одно коли згадуй цей момент - радий, як слон))), настрій одразу підіймається, адже тоді збулась, хоч і невеличка, зате моя мрія.
   А пам'ятаєте кліп про ківі? Важко зробити так щоб мрія змінила твоє життя, до того коли життя змінить твої мрії, але воно того варте, бо коли людина перестає мріяти, тоді...Немає коментарів:

Дописати коментар