Карта маршруту Вільшанське водосховище та Полонина Красна

   Маршрут: село Противень - гора Бовцар - Вільшанське водосховище - село Мерешор - хребет Красна (полонина Красна) - село Усть-Чорна (приблизно 46 кілометрів)Клікніть по зображенню щоб збільшити


   Починається маршрут на початку села Противень (якщо їхати з Міжгір'я), неподалік монастиря Успіння Пресвятої Богородиці. Чому саме звітам? Бо якщо добиратись зі Львова - це, на мою думку, найкращий варіант щоб потрапити до Вільшанського водосховища, звичайно є й інші можливості, але тут все просто, без пересадок і тому подібного, правда потрібно трішки пройтись, але ж і так збираєтесь в похід).

   Піднімаєтесь дорогою до хребта доки не побачите лінію електропередач, а далі просікою під проводами, до самої гори Бовцар.


   З гори Бовцар, якщо стати обличчям на схід, вліво веде дорога, нею можна спуститись до самого водосховища.


   А далі вздовж водосховища, на північ, до самого села Мерешор.


   Вкінці села Мерешор, неподалік церкви є міст через ріку Теребля, переходите міст і неподалік джерела з лікувальною водою починається маркований маршрут на Полонину Красна (синій маркер).


   Вихід на початок стежки, що веде на хребет (зліва від дороги)   При підйомі на хребет уважно слідкуйте за маркуванням (дамальоване інше маркування (не притаманне фундації Карпатські Стежки) ічерез це "додаткове" маркування можна пропустити поворот стежки вверх, на хребет).
   Коли вийдете на Полонину Красна, далі все просто - весь час роз'їждженою дорогою (червоне маркування на хребті).
   Між горами Гропа та Климова є непогане місце для ночівлі.


   Щоб потрапити на Гавайсгавор, не звертайте маркованим маршрутом в Усть-Чорна, а ідіть прямо по дорозі (стрілка на фото).   Пройшовши Гавайсгавор і спустившись до колиб під горою ви всеодно вийдете на маркований маршрут до села Усть-Чорна.


   Вибратись (як і добратись) з села Усть-Чорна дуже складно, майте це на увазі, плануючи похід.


Відео

Немає коментарів:

Дописати коментар