Карта (мапа) велопоходу: село Оброшино - село Годовиця - село Басівка - село Лапаївка.

   Маршрут: село Оброшино (палац архієпископів, дендропарк, зоопарк) - село Годовиця (зруйнований костел) - село Басівка (криївка) - село Лапаївка (озеро).   Початок маршруту вирішив позначити від кільця об'їзної дороги Львова в кінці вулиці Городоцької.


   Від кільця їдемо в сторону Городка до поста ДАІ тут повертаємо ліворуч і попереду приблизно 4 кілометри до села Оброшино. В селі Оброшино їдемо аж доки не побачимо з лівої сторони муровану зупинку за котрою на першому повороті потрібно повернути наліво.


   Через метрів 300 з правої сторони буде паркан з жовтої цегли, за яким починається дендропарк. Якщо брама в паркані буде зачинена то біля шлагбауму, в кінці паркану, є перелаз.
 

   Їдемо доріжкою аж до брами палацу.

 
  За палацом, через парк, спускаємось до зоопарку.
  Тепер повертаємось на дорогу і їдемо до першого роздоріжжя, де потрібно звернути праворуч. Постійно їдемо дорогою нікуди не звертаючи, по лівій стороні можна буде побачити церкву і зруйнований костел.


   І далі дорогою аж до села Басівка,


   в Басівці біля зупинки пофарбованої в жовто-блакитні кольори поверніть направо


і знову нікуди не звертаємо, аж доки зліва не побачимо руїни костелу в селі Годовиця.


   Від костелу повертаємось до роздоріжжя і їдемо вліво,


 після підйому на основну дорогу повертаємо ліворуч і знову прямо, нікуди не звертаючи, проїжджаємо село Басівка і їдемо аж до початку лісу,


тут поверніть вліво і через кілька метрів побачите поворот вправо на лісову дорогу, на повороті шлагбаум та плакати з інформацією про криївку,


а також карта маршруту


їдьте лісовою дорогою до роздоріжжя


на якому зверніть в перший поворот ліворуч, на деревах повинні бути вказівники


в кінці дороги ви побачите тунель під колією


пройшовши його, їдьте дорогою прямо, про це вам також повинні вказати дороговказівники на деревах і за десяток метрів ви побачите вхід в Музей-Криївку. Якщо хочете зайти в середину криївки варто попередньо домовитись по телефону 097 117 70 30.
 

   Після криївки їдемо дорогою, що починається з лівої сторони за головним входом в криївку.


На роздоріжжі повертаємо на дорогу в кінці якої видніються невеличкі вагончики, ця дорога приведе вас до озера.


Проїхавши озеро виїжджаємо на дорогу, якою їдемо до першого перехрестя де звертаємо вправо. Доїхавши до перехрестя,з клумбою посередині, повертаємо ліворуч і постійно їдучи прямо виїжджаємо на трасу,
якою повертаємось до кільця об'їзної дороги Львова.

Опис велопоходу тут


Немає коментарів:

Дописати коментар