Карімат (туристичний килимок, пінка)

   Купити карімат у Львові, мабуть і в інших містах, можна в туристичних магазинах або в спорттоварах, також можна знайти в супермаркетах, але купуючи каремат там, зверніть увагу на якість полімеру з якого він зроблений, переважно в таких магазинах продають дешеві "мочалки" котрі замість того щоб зберігати тепло вбирають в себе вологу і навпаки сприяють холоду. При купівлі килимка спробуйте стиснути матеріал пальцями, чим легше стискається - тим гірший, також щільність полімерного карімату впливає на його довговічність.


   Різноманітність карематів в магазинах велика від звичайних з полімеру до самонадувних.
   Самонадувні килимки хороший варіант для зимових походів, спати на них м'якше і тепліше, товщина таких карематів до 4см, займають менший об'єм в рюкзаку, але через їхню ціну та ненадійність (легко пробити), поки що, не набули популярності.
   Класичні надувні матраци для походів не підійдуть, через їх вагу та габарити, хоча є люди котрі беруть їх в літній похід.
   Карімат з фольгою на одній з сторін, краще ізолює від холодного дна намету, але легко ковзається по всій площі дна, навіть коли намет встановлено під невеликим нахилом (звичайна річ в походах).
   Хороший варіант коврик з XLPE-піни, але в Україні знайти важкувато і ціна на них високувата(. Ще хороші килимки EVAZOTTE або EVA, правда знаю про них лише по відгуках.
   Враховуючи якість, ціну та "неважко знайти і купити" - найкращий варіант для походів в літні Карпати - це звичайний іжевський карімат, для зимових - два))) і купити просто, заходите в будь-який магазин туристичного спорядження зі словами: "продайте іжевський каремат".
 

Немає коментарів:

Дописати коментар