Підсумки року, що минає.

   Старий рік минає і за традицією, під Новий рік прийнято підводити підсумки року, що минає, а раз є така традиція, то підведу і я.
   На початку року усі заплановані подорожі та походи перекреслили, мабуть, відомі вам події і замість походів в місця далекі від цивілізації я, між змінами, їздив в центр столиці...
   Ще з літа 2013 планував в березні 2014 пройтись по водоспадах Криму, бо саме весною вони повноводні та найгарніші, але до цього часу Крим став "НАШ" і людям з львівською пропискою стало важко туди потрапити, а виїхати ще важче).
   Тож замість Криму спочатку березня пройшовся до Параски).


   Це був перший мій похід, точніше назвати похід вихідного дня, у новому році, повернувшись з якого вирішив пора б піти в повноцінний похід, бо від сидіння вдома і перегляду новин уже помаленьку підкрадався стан під назвою "все дістало".
   Зібрав рюкзак, друзів і пішли ми в Горгани


подалі від цивілізації, зв'язку, та всього іншого, бо як б там не було, а жити треба.

   Десь в середині квітня нагадали, щоб постійно були з ввімкненими телефонами і в разі потреби, до двох годин, приїхали на роботу. Дві години, дуже мало щоб повернутись з походу, чи навіть з мандрівки в якийсь з віддалених замків, знову обставини не дозволяють здійснювати плани(.
   Ось так, починався новий рік...
   Але незважаючи на несприятливі обставини, таки, вдалось помандрувати у 2014, хоч побував не всюди де хотів, та все ж....


http://velukuy.blogspot.com/2014/05/blog-post_23.html

   І на завершення старого 2014 року, хочу побажати усім здійснення мрій, бо коли мрії збуваються то разом з ними до людини приходить добро, здоров'я, щастя і все тільки найкраще, бо мріємо ми, тільки, про щось хороше.
   До зустрічі в 2015...
Немає коментарів:

Дописати коментар