Карта маршруту: Лумшори - озеро Велика Трусця - полонина Руна - Липовець

   Маршрут: Лумшори - озеро Велика Трусця - полонина Руна - Липовець (приблизно 28 кілометрів).Клікніть по зображенню щоб збільшити


   Зі Львова до початку маршруту, в село Лумшори, найкраще добратися так: поїзд Київ-Ужгород, відправлення зі Львова о 00:45, прибуття в Ужгород в 6:23, далі маршруткою (зупиняються неподалік вокзалу)

   доїхати в центр міста, вийти на площі Корятовича (варто спитати в водія або пасажирів де краще вийти щоб дійти до Перечинського автовокзалу), і пройти до автостанції Ужгород №2 або Перечинського автовокзалу.

   
   З автовокзалу в Лумшори автобус відправляється о 7:50, прибуття в Лумшори, приблизно о 9:20.
   Дійти з Лумшорів до полонини Руна - не проблема. Маршрут дуже добре маркований (червоний маркер), на всіх роздоріжжях є вказівники.   Ночувати можна в закинутій військовій базі, але там немає дров і води поблизу, правда зимою можна топити сніг.


   
   Вже на полонині Руна, якщо підніматись червоним маршрутом, є кілька джерел, але зимою вони замерзли і були майже повністю засипані снігом.


   Якщо плануєте доїхати до полонини Руна машиною, вам потрібно буде звернути в селі Турички, доїхати до села Липовець, а звітам вже бетонною дорогою на полонину.


Немає коментарів:

Дописати коментар